Turkcell Hesabım PC Download / Windows 7.8.10 / MAC

Turkcell Hesabım PC Download / Windows 7.8.10 / MAC

Turkcell Hesabım is the newest Tools release developed and published by Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Today we will show you how can you download and install it on your PC using Android Emulator. So sit tight and just follow the step to step Guide on Turkcell Hesabım PC – Free Download.

App Description / Key Features


Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Summary

Ask about our opinion, Turkcell Hesabım provides a few new features which make it very entertaining, Thus getting highly recommended by us.
Also Read: How To Fix The api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll Is Missing Error During Windows 10 Upgrade [Guide]

Download and Install Turkcell Hesabım on PC

To download and install Turkcell Hesabım for PC, just follow the following steps:

  1. At first, You have to download and Android emulators like BlueStacks.
  2. Once the Bluestack is downloaded. Open it, Now the procedure is same as to use the Android phone.
  3. Enter your Google ID which you are using on Playstore. If you don’t have then create a new one.
  4. Now the Android screen will appear on Bluestacks, open the Play store from the menu.
  5. Type Turkcell Hesabım on the search bar and go for it.
  6. Click on the install button and wait for the completion.
  7. That’s all, enjoy Turkcell Hesabım on PC.

Download Turkcell Hesabım for Android and Tablets

Google Play Store Link

More Turkcell Hesabım Tips Using Bluestacks

  • For some reason if you are unable to do it using Bluestacks, you can try other Emulators/OS(e.g Andyroid, iPadian, Knox App Player or Remix OS).
  • Sometimes when using Turkcell Hesabım, Bluestacks ask your fee to pay but gives you the option to download some apps. Every time it asks you just select “Install apps” and continue using it free.
  • You can configure your keys inside Bluestacks. You can map specific key to a specific location. And there is options for tilt, swipe, tap, move up/down/right/left…etc

I hope you enjoyed this guide, please rate and share. If you face any problems running Turkcell Hesabım on your PC or any other issues, leave a comment below.

About Alex Miller 7847 Articles
Alex Miller is a bestselling Tech author currently working here. His work has received a lot of appreciation from users and is being made to work hard to meet the user's expectations.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*