Gardrops New App on Andriod – Use on PC

Gardrops New App on Andriod - Use on PC

Gardrops is the newest Shopping release developed and published by Gardrops. Today we will show you how can you download and install it on your PC using Android Emulator. So sit tight and just follow the step to step Guide on Gardrops PC – Free Download.

App Description / Key Features


Gardrobunda kullanmadığın kıyafetlerin var mı?

Onları kolayca sat, paran banka hesabına yatsın. Yenilerine yer açılsın… Gardrops’a istediğin kadar ürünü ÜCRETSİZ olarak yükleyebilir ve hemen satabilirsin.

Nasıl Satış Yapabilirim?

Uygulamayı yükledikten sonra email veya facebook ile kullanıcı girişi yapabilirsin. Menüdeki Satış Yap’a tıkladıktan sonra satmak istediğin ürünün fotoğrafını çek.

Ürünün kolayca bulunması için açıklama yaz. Fiyat belirle ve yükle.

Hepsi bu… Diğer kullanıcılar ürününü incelerken yorum alanından soru sorabilirler. Senden fikir alabilirler. Onlara cevap vererek satışını hızlandırabilirsin.

Nasıl Satın Alırım?

Gardrops üyeleri hiç giymedikleri veya sadece birkaç kez kullandıkları çok iyi durumdaki kıyafetlerini, ayakkabılarını çantalarını çok uygun fiyatlara satarlar. Bu sayede %70 ve üzeri gerçek indirimleri yakalayabilir, gardrobunu inanılmaz fiyatlara yenileyebilirsin.

Gardrops Güvenli midir?

Satın almak istediğin ürünü kredi kartı,banka kartı,havale/EFT seçeneğini kullanarak alabilirsin. Ürünün sorunsuzca eline ulaştığını kargoya verildiği tarihten sonra 4 iş günü geçmeden bize bildirene dek, satıcıya ödeme yapmayacağız.

4 iş günü içinde bize herhangi bildirim yapmaz ve ulaşmaz isen sipariş otomatik olarak onaylanacaktır. Ürün eline geçtikten sonra herhangi bir sorun varsa bunu bize bildirmek için zamanın olacaktır. Destek ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır!

Bir Sorun çıkarsa paranı iade edeceğiz!

Satın aldığın ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya hiç eline ulaşmazsa üzülme! Paranı iade edeceğiz! Daha fazla bilgi ve detaylar için Gardrops Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Bildirimine göz atabilirsin.

Summary

Gardrops provides a quality experience and great visuals, so if you ask about our opinion we recommend its use for greater entertainment.
Also Read: How to remove stock apps from Windows 10 [Guide]

Gardrops - İkinci El Moda
Gardrops - İkinci El Moda
Developer: Gardrops
Price: Free
 • Gardrops - İkinci El Moda Screenshot
 • Gardrops - İkinci El Moda Screenshot
 • Gardrops - İkinci El Moda Screenshot
 • Gardrops - İkinci El Moda Screenshot
 • Gardrops - İkinci El Moda Screenshot
 • Gardrops - İkinci El Moda Screenshot

Download and Install Gardrops on PC

To download and install Gardrops for PC, just follow the following steps:

 1. At first, You have to download and Android emulators like BlueStacks.
 2. Once the Bluestack is downloaded. Open it, Now the procedure is same as to use the Android phone.
 3. Enter your Google ID which you are using on Playstore. If you don’t have then create a new one.
 4. Now the Android screen will appear on Bluestacks, open the Play store from the menu.
 5. Type Gardrops on the search bar and go for it.
 6. Click on the install button and wait for the completion.
 7. That’s all, enjoy Gardrops on PC.

Download Gardrops for Android and Tablets

Google Play Store Link

More Gardrops Tips Using Bluestacks

 • For some reason if you are unable to do it using Bluestacks, you can try other Emulators/OS(e.g Andyroid, iPadian, Knox App Player or Remix OS).
 • Sometimes when using Gardrops, Bluestacks ask your fee to pay but gives you the option to download some apps. Every time it asks you just select “Install apps” and continue using it free.
 • You can configure your keys inside Bluestacks. You can map specific key to a specific location. And there is options for tilt, swipe, tap, move up/down/right/left…etc

I hope you enjoyed this guide, please rate and share. If you face any problems running Gardrops on your PC or any other issues, leave a comment below.

About Alex Miller 12813 Articles
Alex Miller is a bestselling Tech author currently working here. His work has received a lot of appreciation from users and is being made to work hard to meet the user's expectations.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*